Pracovné ponuky

Stáž v Chorvátsko - Slovenskej Obchodnej Komore!

Ste ambiciózna osoba, ktorá túži odštartovať svoju úspešnú kariéru v dynamickom medzinárodnom prostredí? Netreba ďalej pátrať! Chorvátsko – Slovenská Obchodná Komora (CHSOK) hľadá talentovaného stážistu na zapojenie sa do nášho tímu na trojmesačné skúšobné obdobie, s možnosťou stáleho zamestania v budúcnosti.

 

Kľúčové Zodpovednosti:

Nábor členov prostredníctvom aktívneho oslovovania a priamej komunikácie.

Účasť na networkingových, štátnych a podnikateľských podujatiach, odborných konferenciách a vzdelávacích fórach na Slovensku a v Chorvátsku.

Pomoc pri organizácii a koordinácii podujatí, workshopov a seminárov Komory.

Podpora denného prevádzkovania a administratívnych úloh podľa potreby.

 

Čo Ponúkame:

Provízne Odmeny

Získajte províziu za každé nové členstvo získané prostredníctvom Vašeho úsilia už počas trojmesačného skúšobného obdobia.

Možnosť Učiť sa

Získajte neoceniteľné skúsenosti účasťou na rôznych odborných podujatiach, pravideľným osobným kontaktom s medzinárodnými podnikateľskými subjektami a osobným mentoringom od Predstavenstva Komory.

Možnosť Cestovať

Získajte nezabudnuteľné zážitky cestovaním do rôznych krajín a zúčastňovaním sa na viacerých medzinárodných stretnutiach.

Možnosť Mesačnej Mzdy

V prípade úspešnej stáže sa môžete stať permanentným členom Predstavenstva Komory so stabilnou mzdou alebo viete získať zamestnanie u jedného z členov na odporúčanie Komory.

 

Požiadavky:

Plynulá znalosť slovenského a chorvátskeho jazyka (hovorová aj písomná)!

Konverzačná znalosť anglického jazyka.

Silné komunikačné a medziľudské zručnosti.

Proaktívny a výsledkovo-orientovaný prístup.

Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme (práca z domu aj v kancelárií).

 

Pošlite svoj životopis a krátky motivačný list s vysvetlením “Prečo by sme mali vybrať práve Vás?” na info@chsok.sk a my sa Vám ozveme s odpoveďou.

Nezmeškajte túto príležitosť na štart Vášeho kariérneho rastu a významný prínos pre chorvátsko – slovenskú obchodnú komunitu!

Tešíme sa na Vaše prihlášky.

Kontakt

Chorvátsko – Slovenská Obchodná Komora